Są z nami:

    
 Aktualności
18.10.2016
W czwartek, 29 września, zakończyło się najważniejsze wydarzenie branżowe w tym roku, które było imponującą wystawą, wypełnioną nie tylko nowościami produktowymi, premierami rynkowymi i mieszankami Clean Label, ale przede wszystkim tłumami zwiedzających z całego świata. Wielkie święto branży spożywczo-gastronomiczno-opakowaniowej obejmowało 17 pawilonów targowych i wzięło w nim udział 1195 wystawców z 30 krajów, a ekspozycję odwiedziło ponad 63 tys. profesjonalistów. Lista krajów z jakich przybyli jest imponująca: od Australii, przez kraje Azji, m.in.: Korea Południowa, Chiny, Tajwan, Tajlandia oraz szerokie spektrum państw rosyjskojęzycznych (Rosja, Ukraina, Białoruś, Litwa, Łotwa, Estonia, Kazachstan). Na targi przyjechali również klienci z całej Europy w tym z wszystkich krajów Półwyspu Skandynawskiego, a także z Afryki, Ameryki Północnej oraz Południowej.

[ więcej ]


13.10.2016
Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

[ więcej ]


05.10.2016
Wiedza o pieczywie i miłość do rzemiosła. Zapraszamy do wysłuchania dr Józefa Sadkiewicza na temat kunsztu piekarskiego, cen chleba i kultu pieczywa bioaktywnego.

[ więcej ]


Więcej aktualności

POLAGRA TECH 2016

Uczestnicy targów POLAGRA TECH
o wydarzeniu biznesowym
oraz
trendach na rynku:


 

Dr Józef Sadkiewicz pysznie mówi o zdrowym chlebie


Alan Major, Managing Director URSCHEL - ,,Polska jest odpowiednim rynkiem aby znaleźć klientów"

Michał Kruk, Prezes Zarządu Diamant Polska Sp. z o.o.  - ,,Prezentowane przez nas produkty odpowiedzią na trendy rynkowe"

Andrzej Gantner, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców mowi o przyszłości przetwórstwa

Piotr Lamenta, Primulator Sp. z o.o. mówi o tym, że od ćwierćwieku jest z Polagrą Tech i o pożądanych trendach na rynku lodów:

Katarzyna Mojzykiewicz, Stowrzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP opowiada o zdrowym chlebie i piekarzach.

[ Wstecz ]


W tym samym czasie
Zobacz również


Usługi